Dani otvorenih vrata udruga

Povodom obilježavanja Dana otvorenih vrata i Udruga slijepih Šestočka otvorila je svoja vrata za sve osobe koji žele dobiti više informacija o udruzi.

U petak, 25. rujna od 10 do 13 sati naši volonteri su bili dostupni za individualne razgovore i druženja.

Osim Udruge slijepih Šestočka Dan otvorenih vrata, u Hrvatskoj knjižnici i čitaonici Pleternica, predstavili su se s promotivnim materijalima i KUD-a Svilenka iz Buka, Hrvatsko žensko društvo Pleternica, Udruga za pomoć djeci s posebnim potrebama i poteškoćama u učenju “Osmjeh” Pleternica i Društvo naša djeca Pleternica.

Zajedničkim snagama navedenih udruga snimljen je i kratki video spot koji prikazuje njihov rad, projekte, aktivnosti i planove. Cijeli video spot možete pogledati na sljedećem linku: Spot udruge.

About Udruga slijepih

Udruga je osnovana 2007. godine. Ciljevi naše udruge su pružanje pomoći našim članovima u ostvarivanju njihovih prava i obaveza. Udruga djeluje zbog specifičnih potreba slijepih, zaštite i promicanje zajedničkih interesa i ciljeva.