Projekt “Prijatelji prirode”

Projekt “Prijatelji prirode” koji je sponzorirala Ina d.d. za izgradnju dječjeg igrališta u naselju Vesela je pri kraju. Projektom smo željeli omogućiti tjelesni i mentalni razvoj kako zdrave djece tako i djece sa posebnim potrebama te isto tako kolektivnu i samostalnu igru obje grupacije.

U samoj provedbi projekta sudjelovali su volonteri partnerskih udruga, mještani naselja Vesela, te sami volonteri Udruge slijepih Grada Pleternice i Požeško-slavonske županije.

Svečano otvorenje je planirano 01.listopada 2016.g te se nadamo da će nas vremenski uvjeti poslužiti.

Vidimo se!

Zahvaljujemo na suradnji!1New Image6New Image3New Image2

About Udruga slijepih

Udruga je osnovana 2007. godine. Ciljevi naše udruge su pružanje pomoći našim članovima u ostvarivanju njihovih prava i obaveza. Udruga djeluje zbog specifičnih potreba slijepih, zaštite i promicanje zajedničkih interesa i ciljeva.