Održan trening 3.dio Suvremeni oblici prijava na natječaje

  • Udruga slijepih Grada Pleternice i Požeško-slavonske županije u sklopu projekta “Razvoj mreže prijevoznih usluga prema slijepima Grada Pleternice” financiran od strane Ministarstva socijalne politike i mladih održala je dana 17.lipnja 2016.g. trening 3.dio Suvremeni oblici prijave na natječaj kroz individualan rad sa svakim od sudionika (uključivanje svakog korisnika za izradu Europass životopisa, upoznavanje sa sustavom E- građanin, on line prijave na natječaje za posao).trening 3 trening 3 slika 3 trening 3 slika 4 trening 3 slika 5 trening 3 slika 6 trening 3 slika 7 trening 3 slika 8 trening 3 slika 9 trening 3 slika 10 trening 3 slika 11 trening 3 slika 12 trening 3 slika 13
  • Zahvaljujemo gospođici Ivani Soldo na suradnji i održanom treningu.

About Udruga slijepih

Udruga je osnovana 2007. godine. Ciljevi naše udruge su pružanje pomoći našim članovima u ostvarivanju njihovih prava i obaveza. Udruga djeluje zbog specifičnih potreba slijepih, zaštite i promicanje zajedničkih interesa i ciljeva.