Održan trening 2.Dio- ugovor o radu ( prava i mogućnosti, vrste ugovora o radu, otkaz ugovora o radu)

slike ug oradu 3 slike ug oradu 4 slike ug oradu 5 slike ug oradu 6 slike ug oradu 7JPG slike ug oradu 8 slike ug oradu 9 slike ug oradu 10 slike ug oradu 11JPG slike ug oradu 12JPG slike ug o radu1 slike ug o radu 2Udruga slijepih Grada Pleternice i Požeško-slavonske županije u sklopu projekta “Razvoj mreže prijevoznih usluga prema slijepima Grada Pleternice” financiran od strane Ministarstva socijalne politike i mladih održala je dana 10. lipnja trening 2.dio Ugovor o radu (prava i mogućnosti, vrste ugovora o radu, otkaz ugovora o radu).

Zahvaljujemo gospođici Ivani Soldo na suradnji i održanom treningu.

About Udruga slijepih

Udruga je osnovana 2007. godine. Ciljevi naše udruge su pružanje pomoći našim članovima u ostvarivanju njihovih prava i obaveza. Udruga djeluje zbog specifičnih potreba slijepih, zaštite i promicanje zajedničkih interesa i ciljeva.