Udruga slijepih posjetila Hrvatsku knjižnicu i čitaonicu Pleternica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Pleternica 24. svibnja 2018. godine organizirala je Dane otvorenih vrata 2018.

Na poziv organizaciji događanja odazvala se i Udruga slijepih Grada Pleternice i Požeško-slavonske županije kako bi javnosti predstavila svoj rad kroz predavanje i radionicu.

U sklopu događaja održano je javno slušanje zvučnih knjiga kome su prisustvovali članovi i korisnici obuhvaćeni projektom “Usluga prijevoza za stariju populaciju Grada Pleternice – 2. dio” kojim je za cilj olakšati svakodnevnicu usamljenih starijih osoba. Projekt financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

U prilogu dostavljamo kratku galeriju fotografija.

About Udruga slijepih

Udruga je osnovana 2007. godine. Ciljevi naše udruge su pružanje pomoći našim članovima u ostvarivanju njihovih prava i obaveza. Udruga djeluje zbog specifičnih potreba slijepih, zaštite i promicanje zajedničkih interesa i ciljeva.